Dariusz Mojecki

radca prawny

Prowadzę własną Kancelarię w Krakowie. Od początku mojej kariery prowadziłem już kilkaset spraw, występowałem przed sądami rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi, a także przed Sądem Najwyższym. Prowadziłem również sprawy w sądach polubownych...
[Więcej >>>]

Wnieś sprzeciw

Wnieś sprzeciw

Trafiłeś na tę stronę, ponieważ otrzymałeś nakaz zapłaty lub pozew i potrzebujesz bronić swoich racji w sądzie? Chcesz złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty lub odpowiedź na pozew? Albo potrzebujesz prawnika, aby złożyć w sądzie pozew? A ja jestem tu, aby Ci pomóc.

Możesz się ze mną skontaktować bezpośrednio (dane teleadresowe znajdziesz w zakładce Kontakt >>) lub za pomocą poniższego formularza. Opisz krótko sprawę, zostaw swój adres e-mail, a ja się z Tobą skontaktuję.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego moich danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności.

  Administratorem danych osobowych jest Dariusz Mojecki Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie.

  Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@kancelariamojecki.pl.

  Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  ***


  Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kancelmoj/domains/sprzeciwodnakazuzaplaty.eu/public_html/wp-content/themes/thesis_189/comments.php on line 16