Dariusz Mojecki

radca prawny

Prowadzę własną Kancelarię w Krakowie. Od początku mojej kariery prowadziłem już kilkaset spraw, występowałem przed sądami rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi, a także przed Sądem Najwyższym. Prowadziłem również sprawy w sądach polubownych...
[Więcej >>>]

Wnieś sprzeciw

O mnie

Witam Cię na łamach mojego bloga! Nazywam się Dariusz Mojecki i jestem radcą prawnym.

Często przed rozprawami klienci mówią mi, że się bardzo stresują, gdyż są pierwszy bądź drugi raz w sądzie. Doskonale ich rozumiem.

Dla mnie sąd to codzienność, ale wiem, że dla Ciebie jest to miejsce, do którego pewnie nie chciałeś trafić. Bez względu na to, czy musisz dochodzić od kogoś należnych Ci pieniędzy czy też musisz bronić się przed roszczeniami. A ja jestem po to, abyś w sądzie nie musiał się stresować. I żebyś wygrał sprawę.

Jestem radcą prawnym od 2010 r., a od 2015 r. prowadzę własną Kancelarię w Krakowie, jednak klientów obsługuję w całym kraju. Łącznie z wcześniejszą pracą w innej kancelarii mam prawie 13 lat doświadczenia jako prawnik. Choć zajmuję się również stałą obsługą prawną moich klientów, to bardzo lubię określenie „prawnik sądowy”.

Jeszcze podczas aplikacji radcowskiej po kilka dni w tygodniu zacząłem poświęcać na prowadzenie spraw sądowych. Pozwy, odpowiedzi na pozwy, sprzeciwy, apelacje, odpowiedzi na apelacje. I rozprawy, rozprawy, rozprawy. Prowadziłem już kilkaset spraw, występowałem przed sądami rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi, ale i przed Sądem Najwyższym. Prowadziłem również sprawy w sądach polubownych. A teraz chcę pomóc Ci przetrwać na sali sądowej.

Jeśli potrzebujesz kontaktu ze mną, to dane teleadresowe znajdziesz w zakładce Kontakt >>, do czego Cię zachęcam! Zachęcam Cię też do lektury bloga!

Dariusz Mojecki 
radca prawny

***


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kancelmoj/domains/sprzeciwodnakazuzaplaty.eu/public_html/wp-content/themes/thesis_189/comments.php on line 16