Dariusz Mojecki

radca prawny

Prowadzę własną Kancelarię w Krakowie. Od początku mojej kariery prowadziłem już kilkaset spraw, występowałem przed sądami rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi, a także przed Sądem Najwyższym. Prowadziłem również sprawy w sądach polubownych...
[Więcej >>>]

Wnieś sprzeciw

O blogu

Sprawy sądowe to moja codzienność. Na moim blogu i w mojej pracy w Kancelarii chcę sprawić, aby sprawy sądowe pozostały moją codziennością, a nie Twoją. Żebyś Ty nie musiał się nimi martwić, a czas poświęcił na to, co sprawia Ci w życiu przyjemność.

Jeśli trafiłeś na mojego bloga, to znaczy, że poszukujesz pomocy, bo chcesz dochodzić swoich praw w sądzie albo zostałeś niesłusznie pozwany. Zastanawiasz się jak napisać pozew, odpowiedź na pozew lub sprzeciw od nakazu zapłaty. A ja i mój blog jesteśmy po to, aby Ci to ułatwić, a najlepiej zrobić to za Ciebie.

Na blogu znajdziesz w szczególności informacje:

  • czy nakaz zapłaty to wyrok,
  • jak złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty,
  • jak sporządzić pozew,
  • jakie wnioski dowodowe zgłosić,
  • jak zareagować, gdy sąd naruszy przepisy,
  • jak nie zginąć w sądzie.

I wiele innych.

Pamiętaj jednak, że na blogu nie znajdziesz porad prawnych. Jeśli poszukujesz szczegółowej porady prawnej w konkretnej sprawie, to według mnie najlepiej zrobisz, jeśli przedstawisz prawnikowi szczegóły sprawy wraz z dokumentami. Tylko bowiem na tej podstawie będziesz mógł uzyskać rzetelną i konkretną poradę.

A jeśli potrzebujesz pomocy prawnika, skontaktuj się ze mną: 

tel.: +48 505 975 749
e-mail: info@kancelariamojecki.pl

Jeśli zaciekawił Cię ten blog i masz własne przemyślenia na poruszane tu tematy albo chciałbyś na blogu zobaczyć wpis na konkretny interesujący Cię temat, to zachęcam Cię do komentowania.

Dariusz Mojecki
radca prawny

***